Kontakty

L-Yacht s.r.o.

Telefon: +420 774 343 410
E-mail: leaprincova@lyacht.cz

Zemědělská 56
613 00 Brno

Dovolená na lodi

Chcete strávit dovolenou s rodinou, přáteli, nebo jako pánská či dámská jízda a přitom denně poznávat nová místa? V tomto případě je dovolená na lodi tou nejlepší volbou. Již dávno není tento druh dovolené výsadou tak zvaně horních deseti tisíc, ale může si ji dovolit téměř každý. Je jen na Vás jakou loď, lokalitu a plavbu si zvolíte. Budete si užívat moře, větru, slunce a to jen v kruhu Vašich vyvolených, které vezmete na plavbu s sebou.

 

Začátečníci a nezkušení jachtaři:

Rádi Vám poradíme s výběrem lodě, nejvhodnější lokalitou, zajistíme kapitána a Vy se můžete už jen nerušeně vydat na plavbu. Stačí se jen nalodit. 

Zájemci o kapitánský průkaz můžou plavbu využít jako kurz. Po skončení plavby lze zajistit zkoušku na kapitanátu v HR a obdržíte chorvatský kapitánský průkaz. Pro získání českého kapitánského průkazu můžete absolvovat ještě teoretickou část, poté skládáte zkoušky před komisaři ministerstva dopravy ČR a obdržíte průkaz MDČR. Zde spolupracujeme s akreditovanými školícími středisky, které organizují kurzy a zkoušky několikrát ročně.  

 

Zkušenější jachtaři:

Pokud máte již napluté nějaké míle, ale stále si ještě nejste zcela jistí, zajistíme Vám zkušeného kapitána, který  Vám  bude ve všem nápomocen, ale přitom budete mít Vy vše ve své režii. Dále Vám poradíme s výběrem lodě, v terminu plavby budeme na Vámi zadaný tel. zasílat sms zprávy o počasí a poradíme s pojištěním kauce.

 

Pokročilí jachtaři:

Zkušeným jachtařům můžeme popřát už jen dobrý vítr do plachet, hodně vody pod kýlem a štastnou plavbu. Budeme rádi když nám umožníte vybrat Vám loď ve Vámi zvolené destinaci. Aktuální nabídku Vám zašleme co nejdříve po obdržení Vaší poptávky.